rigips logo
saint gobain logo
   
 
   
Autorizované montážne firmy
   


 

Pre kvalitnú montáž odporúčame autorizované montážne firmy Rigips. ktorých zoznam nájdete kliknutím na jednotlivé kraje. Pre viac informácií volajte našich obchodno-technických zástupcov.®

1) Vyberte montážnu firmu podľa úrovne jej preškolenia:
Preškolení | Pokročilí | Profesionáli

2) Vyberte požadovaný kraj

Vyberte požadovaný kraj

Zobraziť všetky autorizované montážne firmy v SR

Zobraziť autorizované montážne firmy podľa úrovne jej preškolenia:
Preškolení | Pokročilí | Profesionáli

 
         
   

Všetci preškolení

   
         
Firma/živnostníkMenoPriezviskoAdresaMestoPSČ
Radovan Andraško Radovan Andraško Adlerova 9 Košice 040 22
Milan Baderko Milan Baderko Jána Hollého 67 Michalovce 071 01
Pavol Bakaj Pavol Bakaj Kukorelliho 5 Michalovce 071 01
Róbert Baláž Róbert Baláž Lesnícka 3 Košice 040 11
Ing. Ondrej Balog-TIMBER Ing. Ondrej Balog Dvorkinova 5 Košice 040 22
Peter Barančík Peter Barančík Orgovánová Zemplinske hradište 287 076 01
František Baranovič František Baranovič Drožicová 3 Košice 040 12
Roman Baraxa Roman Baraxa Letná 18 Rožňava 048 01
Fero Beca Fero Beca Lesné 15 Michalovce 071 01
TONYSTAV Anton Bednár Viedenská 2 Košice 040 13
Juraj Beliš Juraj Beliš Hlavná 140/134 Kazimír 076 13
Milan Bilec Milan Bilec Kukorelliho 6 Michalovce 066 01
DVOSTAV Dionýz Bimbo Vých 49 Čečejovce 044 71
K-áčko, spol.s.r.o. Slavomír Blaško Hnilecká cesta 9324/31 Spišská Nová Ves 053 31
Jozef Bobb Jozef Bobb Berlinska 25 Košice 040 01
HS - HSV s.r.o. Július Bodnár Hroncova 2 Košice 040 01
Július Bodnár ml. Július Bodnár ml. Buzice 205 Košice - Okolie 044 73
Igor Brandabura Igor Brandabura Nábr.J.M.Hurbana 27 Michalovce 071 01
Jozef Breznay Jozef Breznay Hroncova 2 Košice 044 33
Ľubomír Bujňák Ľubomír Bujňák Klimkovičova 20 Košice 040 23
Ľuboslav Butala Ľuboslav Butala Laborecká 49 Humenné 066 01
Ľubomír Ceľuch Ľubomír Ceľuch Maurerova Košice 040 22
Štefan Cintel Štefan Cintel Hrabná 172 Krásnohorské Podhradie 049 41
Ján Cisko Ján Cisko Šarišská 2 Spišská Nová Ves 052 01
Bečarik s.r.o. Milan Comba Trieda 1.maja 249/59 Spišská Nová Ves 052 01
IN - STAV Jozef Comba Osloboditeľov 322/9 Harichovce 053 01
Peter Csomor Peter Csomor Ladožská 15 Košice 040 12
Lajos Csomos Lajos Csomos Lipovnik 34 Drnava 049 42
Michal Čakanišin Michal Čakanišin Krosnianska 39 Košice 040 22
Rastislav Čertan Rastislav Čertan 163 Choňkovce 072 63
Tripark, Stavomat Tomáš Číder Jilemnický 46 Michalovce 071 01
STOMAX Tomáš Čigáš Hlavná 236 Valaliky 044 13
STOMAX Štefan Čigáš Hlavná 236 Valaliky 044 13
Ivan Čonka Ivan Čonka Čapojevová 16 Košice 040 11
Štefan Danter Štefan Danter Košická 28 Košice 903 01
Robert Demeter Robert Demeter Ostravská 1 Košice 040 01
Görcsös Jozef stavebné práce Ladislav Detterz Mokrance 182 Mokrance 045 01
Tomáš Dobies Tomáš Dobies Hradná 351 Plešivec 049 11
Peter Doleži Peter Doleži Južná 92 Slanec 044 17
Ing.Norbert Drabišin Ing.Norbert Drabišin Galaktická 34 Košice 040 12
AMT Gabriel Farkaš Branisková 11 Košice 040 01
Michal Fedič Michal Fedič Nizna Rybnica 6 Nižná Rybnica 073 01
Stavfex Alexander Fedič Zalužice 331 Zalužice 072 34
Prestavby Košice s.r.o. Július Fink Južná trieda 9 Košice 040 01
Roman Gebrjan Roman Gebrjan Murgaša 12 Michalovce 071 01
SCARPI s.r.o. Daniel Girič Cottburská 10 Košice 040 01
Görcsös Jozef stavebné práce Jozef Görcsös Mokrance 182 Mokrance 045 01
Norbert Guľaš Norbert Guľaš Budimír 135 Budimír 044 43
STAVOTERM Michalovce s.r.o. Róbert Gura Michalovce 071 01
Jozef Hakoš Jozef Hakoš Lesné 66 Michalovce 071 01
Matej Hamadej Matej Hamadej Višňova 9 Michalovce 071 01
Vladimír Hamadej Vladimír Hamadej Štefaniková 72 Michalovce 071 01
Pavol Hatala Pavol Hatala Pri sýpke 14 Michalovce 071 01
František Hmelár František Hmelár Hviezdoslavova 40 Spišské Vlachy 053 61
FEBRA, SPOL. S.R.O. Vojtech Horčin Pribenická 5 Kráľovský Chlmec 077 01
Vladimír Horňák Vladimír Horňák Partizánska 1 Michalovce 071 01
Imrich Horník Imrich Horník Kalša 172 Kalša 044 18
DIAMONT s.r.o. Tomáš Horváth Námestie mieru 13 Moldava nad Bodvou 045 01
Ľubomír Hroš, Ing. Ľubomír Hroš, Ing. Hroncova 2 Košice 044 33
Peter Hutník Peter Hutník Omská 13 Košice 040 01
Zdenko Hužvár ml. Zdenko Hužvár Lipová 323/4 Ždaňa 044 11
Martin Chomič Martin Chomič Blatné Remety 5 Blatné Remety 072 44
TIROSTAV, spol. s r. o. Tibor Chovanec Turgenevova 1713/10 Košice - Juh 040 01
Martin Ihnát Martin Ihnát Humenská 49 Košice 040 11
Tomáš Ihnát Tomáš Ihnát Humenská 49 Košice 040 11
Úsporné domčeky Miloslav Jančošek Ing. Štefánikova 62 Michalovce 071 01
Jozef Jenčo FEZOJ Jozef Jenčo Laborecká 10 Humenné 066 01
VULKMONT a.s. USSK Ing.Peter Jóska vstupný areál US. STEEL Košice 044 54
Ján Joščák Ján Joščák Hroncova 2 Košice 044 33
Bc. Gabriel Juhás Bc. Gabriel Juhás Clementisova 8 Košice 040 22
Daniel Kačmár Daniel Kačmár Kurská 33 Košice 040 01
Branislav Kalinaj Branislav Kalinaj Lorencová 8 Krompachy 053 42
Robert Kandra Robert Kandra Kysucká 10 Košice 040 11
HIM s.f. Eduard Karšnák Ing. Vihorlatská 1705/6 Michalovce 071 01
Marián Kekľák Marián Kekľák Bernolákova 29 Košice 040 01
František Kerekeš František Kerekeš Okružná 20 Rožňava 048 01
Kešelák Anton Anton Kešelák Levočská 171 Harichovce 053 01
Tomáš Kiss Tomáš Kiss Moldava Nad Bodvou 045 01
Peter Klacik Peter Klacik Gagarinovo nám 10 Košice 040 01
Erik Koba Erik Koba Maurerova 12 Košice 040 22
Ján Kočiš Ján Kočiš Mokrance 394 Mokrance 045 01
Miroslav Kohoutek Miroslav Kohoutek Nemerkova 4 Košice 040 01
Zelená stavba s.r.o. Ľuboš Kolesár Mgr. Klátovská 28 N. Klátov 044 12
Milan Kopor Milan Kopor Bajano 8 Lekárovce okr. Michalovce 072 54
Gips - art Peter Korary Kostolianska cesta 31 Košice 040 01
DIAMONT s.r.o. Július Körösi Námestie mieru 13 Moldava nad Bodvou 045 01
Branislav Korpa-Ondo Branislav Korpa-Ondo Krupinská 4 Košice 040 01
Slavomír Korpáč Slavomír Korpáč Gotvaldova 8/4 Spišská Nová Ves 052 01
Róbert Köteles Róbert Köteles Mikoviniho 8 Košice 040 11
Ján Köteles Ján Köteles Humenská 17 Košice 040 11
GIPSZAN Ladislav Köteles Krh. Podhradie 238 Hradná 049 41
Zoltán Kovács Zoltán Kovács Hlavná 25 Moldava Nad Bodvou 044 05
Marek Kováč Marek Kováč Jarná Čaňa 044 14
Miroslav Kover Miroslav Kover Cyrila a Metoda 21 Michalovce 071 01
Tomáš Krajňak Tomáš Krajňak Buzulucka 7 Košice 040 22
Kostrova 42 Gabriel Kraus Košice - Barča 040 17
Stavby Magnes, spol.s.r.o. Tomáš Krišo Hriadky 9/10 Vojčice 076 22
Karol Krok Karol Krok Levočska 4 Košice 040 12
Ľudovít Kubatka Ľudovít Kubatka Južná trieda 78 Košice 040 01
Kunka Roman Kunka Viničky 276/7 Viničky 076 31
Patrik Kuzma Patrik Kuzma Sokoľany Košice 044 57
SCARPI s.r.o. František Kuzma Cottburská 10 Košice 040 01
Csaba Latóczky Csaba Latóczky Hadabuda 12 Veľké Kapušany 079 01
Ex-IN-BAU Patrik Lázar 1.Mája 395 Krásnohorské Podhradie 049 41
Peter Lechman Peter Lechman Leningratska 3 Michalovce 071 01
Tomas Lengyel Tomas Lengyel Clementisova 11 Košice 040 22
Štefan Leško Štefan Leško PODLESNA 7 Valaliky 044 13
Stanislav Lipa Stanislav Lipa Ukrajinska 176/6 Michalovce 071 01
Milan Lipa Milan Lipa Ukrajinska 176/6 Michalovce 071 01
RD-Systém, s.r.o. Ján Macko Rakovec n/O 7 Rakovec nad Ondavou 072 03
Marián Magda Marián Magda Jenisejská 61 Košice 040 12
Štefan Mandzák Štefan Mandzák Komenského 38 Michalovce 071 01
Ľubomír Marcinčák Ľubomír Marcinčák Havanská 22 Košice 040 13
Ladislav Martikievicz Ladislav Martikievicz Čechovová 33 Košice 040 18
Vladimír Matta Vladimír Matta Fibichova 9 Košice 040 01
Ladislav Matys Ladislav Matys Lomonosovová 32 Košice 040 01
Marcel Menceľ Marcel Menceľ Južná trieda 66 Košice 040 01
Jozef Mesároš Jozef Mesároš Južná trieda 66 Košice 040 01
Štefan Micák Štefan Micák Hroncova 2 Košice 044 33
MRC Renova Miroslav Michvocik kpt. Jaroša 4 Košice 040 01
Jozef Mikloš, Ing Jozef Mikloš, Ing Partizánska 1 Michalovce 071 01
Ladislav Miškovič Ladislav Miškovič Košice 040 01
Stavby Magnes, spol.s.r.o. Roman Mitro Nižnianska 851/2 Trebišov 075 01
Štefan Mižička Štefan Mižička Bajany 31 Bajany 072 54
Miroslav Mlej Miroslav Mlej Berlínska 16 Košice 040 13
Peter Molnár Peter Molnár Šoltésovej 15/7 Spišská Nová Ves 052 01
Róbert Murník Róbert Murník I. Krasku 67 Michalovce 071 01
Tibor Nagy Tibor Nagy Murgaša 23 Michalovce 071 01
Matúš Namešpetra Matúš Namešpetra Vranovská 426/7 Kapušany 082 12
INEX Štefan Ňariaš Bieloruska 175/1 Michalovce 071 01
Peter Ňariaš Peter Ňariaš Bieloruska 175/1 Michalovce 071 01
RESTAVMONT s.r.o. Ferdinand Nizner Popradská 57 Košice 040 11
Miloš Novák Miloš Novák Nižná Rybnica Sobrance 073 01
Viktor Novák Viktor Novák Koceľová 3 Spišská Nová Ves 052 01
Matúš Novosad Matúš Novosad Dobrianskeho 39 Humenné 066 01
Peter Oberle Peter Oberle Hroncova 2 Košice 044 33
IN - STAV Štefan Okresa Osloboditeľov 322/9 Harichovce 053 01
Patrik Olekšák Bc. Patrik Olekšák Bc. Hemerkova 32 Košice 040 23
SEPSTAV s.r.o. Pavol Ondič Železiarenská 49 Košice 040 01
DanOn Daniel Ondo Bukovecká 5 Košice 4012
Miroslav Ondovik Miroslav Ondovik Užhorodská 175/15 Michalovce 071 01
Ing. Ladislav Ondrik Ing. Ladislav Ondrik Vinné 246 Vinné 072 31
Jaroslav Onofrej Jaroslav Onofrej Adlerová 11 Košice 040 22
P.O. BUILDING, s.r.o. Pavol Orlej Štefánikova 72 Michalovce 071 01
Ing. Iveta Oroszová Ing. Iveta Oroszová Bukurešťská 10 Košice 040 13
Milan Osipčák Milan Osipčák Murgaša 55 Michalovce 071 01
Michal Ouhász Michal Ouhász Mlynská 12 Trstené pri Hornáde 044 11
Úsporné domčeky Robert Palinský Štefánikova 62 Michalovce 071 01
Dávid Pallai Dávid Pallai Sobranace 073 01
Peter Paľo Peter Paľo M. Rázusa 4 Michalovce 071 01
Michal Paľo Michal Paľo Krásnovce 184 Krásnovce 072 01
Interier - IVT3 s.r.o. Ing. Tomáš Paňák Čordákova 13 Košice 040 23
VaP Sadrokartón Michal Parimucha Iliašovce 92 Iliašovce 053 11
Stano Petranič Stano Petranič Užhorodská 15 Michalovce 071 01
Ladislav Petrovka Ing. Ladislav Petrovka Ing. Saleziánov 6 Michalovce 071 01
RD-Systém, s.r.o. Michal Piaták Rakovec n/O 7 Rakovec nad Ondavou 072 03
Peter Pitner Peter Pitner Vyšný Lánec 55 Košice okolie 044 74
Jozef Pivovarník Jozef Pivovarník Kysak 20 Kysak 044 81
Milan Podstavský Milan Podstavský M.Rázusa 16 Michalovce 071 01
BAUTECHNIK Služby spol.s.r.o. Slavomír Polák Cesta do Hanisky 5 Košice - Šaca 040 15
Jozef Popovič Jozef Popovič Volgogradská 1 Michalovce 071 01
Kornel Prúnyi Kornel Prúnyi Krosnianska 25 Košice 040 22
Febra s.r.o. László Puskár Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 077 01
Ján Riečica Ján Riečica Peder 130 Peder 044 05
Milan Rišpán Milan Rišpán Rožňava 048 01
Miroslav Rišpán Miroslav Rišpán Rožňava 048 01
Peter Rudnay Peter Rudnay Zimná 19 Košice 040 01
SCARPI s.r.o. Miroslav Ruščák Cottburská 10 Košice 040 01
BAUTECHNIK Služby spol.s.r.o. Jaroslav Ružička Cesta do Hanisky 5 Košice - Šaca 040 15
Juraj Sabač Juraj Sabač Hroncova 2 Košice 044 33
Vladimír Sabolčák Vladimír Sabolčák Čierne Pole 7 Čierne Pole 079 01
Juraj Sciranka Juraj Sciranka Mieru 7 Moldava nad Bodvou 045 01
Ján Sejna Ján Sejna Ukrajinská Michalovce 071 01
Štefan Senkulič Štefan Senkulič Uralská 6 Michalovce 071 01
Adrián Sesen Adrián Sesen Bernolákova 29 Košice 040 01
Peter Schmelly Peter Schmelly Komenského 9 Trebišov 075 01
Milan Sidor Milan Sidor 247 Bežovce 072 53
Michal Silvaši Michal Silvaši J. Hollého 63 Michalovce 071 01
EWG s.r.o. Ing. Dušan Sivák Toryská 4 Košice 040 11
Dušan Skaloš,Ing. Dušan Skaloš,Ing. Bukurešťská 10 Košice 040 13
Peter Skyba Peter Skyba Košická polianka 140 Košice 040 01
Ladislav Smuda Ladislav Smuda Zvonarska 133/4 Košice 040 01
Tomáš Sobod Tomáš Sobod Brusnicova 36 Košice 040 12
Martin Sokol Martin Sokol Ungarova 33 Košice 040 11
Ján Spišák Ján Spišák Oľšavská 12 Poproč 044 24
Dušan Stančik Dušan Stančik Slanská Huta 54 Slanská Huta 044 17
Vojtech Staňo Vojtech Staňo Budimír 148 Budimír 044 43
Róbert Staško Róbert Staško Lastomír 61 Lastomír 072 37
Štefan Sudimák Štefan Sudimák Edelényska 31 Rožňava 048 01
Dominik Svat Dominik Svat Pastierska 12 Valaliky 044 13
Attila Szántó Attila Szántó Hrušov 109 Jablonov nad Turňou 049 43
Peter Šak Peter Šak Zombova 43 Košice 040 23
Ladislav Šalap Ladislav Šalap Hroncova 2 Košice 044 33
Peter Šeleng Peter Šeleng Kpt. Sar. 15 Košice 040 22
Ján Šikúr Ján Šikúr Kružná 94 Rožňava 049 51
JS company Jozef Šimon Šafárikova 17 Košice 040 11
SPEEDX - KOKŠOV - BAKŠA Igor Šlachta Kokšov-Bakša 128 Valaliky 044 13
BŠ stav s.r.o. Jaroslav Šmajda Korýtková 6 Košice-Džungľa 040 01
Šmajda Jozef Jozef Šmajda Tyršová 1709/18 Humenné 066 01
Vincent Šogan Vincent Šogan Tyršova 287/45 Sobrance 073 01
PERTOS Peter Štós Kuzmányho 45 Košice 040 01
Ján Štuller Ján Štuller Julius Barč Ivana 24 Michalovce 071 01
Igor talian Igor talian Gorkého 340/7 Sečovce 078 01
TAL - MONT Marcel Talian Dukelská 1718 Sečovce 078 01
V.T.R. GIPS Vladimír Tarafa Sofijská 15 Košice 040 13
Vladimír Timko Vladimír Timko Kalša 29 Kalša 044 18
Róbert Timko Róbert Timko Kapušany pod Hradom 252/10 Kapušany pod Hradom 082 12
STAVOTERM Michalovce s.r.o. Jozef Tkáč Stavbárov 12 Michalovce 071 01
Zoltán Tomi Zoltán Tomi Štítnická 294 Plešivec 049 11
Jaroslav Tóth Jaroslav Tóth Kuzmányho 55 Košice 040 01
STAVEX Stanislav Trojčák Trnková 81 Košice 040 14
Zelená stavba Milan Turis Klatovská 28 Nižný Klatov 044 12
Dušan Ujházi Dušan Ujházi Rož. Bystré 42 Rožňavské Bystré 049 31
Ján Užík Ján Užík tokajicka 8 Košice 040 22
Ľubomír Vačko Ľubomír Vačko Viničky 276/7 Viničky 076 31
Daniel Vangor Daniel Vangor S.N.P. 11 Michalovce 071 01
M - STAV MACIK JÁN Marcel Vankulič Pavlovce nad Uhom 072 14
BAUTECHNIK Služby spol.s.r.o. Daniel Varga Cesta do Hanisky 5 Košice - Šaca 040 15
Peter Vaščák Peter Vaščák Richnava 35 Kluknava 053 51
VaP Sadrokartón František Vaško Lipová 1 Spišská Nová Ves 052 01
Štefan Vašš Štefan Vašš Povst. Českého Ľudu 3 Moldava nad Bodvou 045 01
Michal Vejačka, Ing. Michal Vejačka, Ing. Hroncova 2 Košice 044 33
Dušan Vician Dušan Vician Národná trieda 7 Košice 040 01
Erik Virastó Erik Virastó Moldavská cesta 33 Košice 040 01
Vororogips Robert Voda Jovice 66 Jovice 049 45
Jozef Voronkov Jozef Voronkov Baracerska 15 Kašov 076 02
Vladimír Zakucia Vladimír Zakucia Vencová 20 Košice - Sever 040 01
Eduard Zálužický Eduard Zálužický Oreské 62 Oreské 072 23
GIPSZAN Ivan Zán Hradná 166 Krásnohorské Podhradie 049 41
Marek Želinský Marek Želinský Rožňavská 6 Košice 040 11
Ján Ženčák Ján Ženčák Lekárovce 113 Sobrance 072 54

 

 

         
 
© Rigips 2009. Všetky práva vyhradené
Home        Mapa stránok        Saint-Gobain      Isover      Weber      PAM