Video seriál Rady a tipy

Videoserial s radami a tipmi pre sadrokartonarov

Video seriál Rady a tipy

Ako určite viete, neustále sa snažíme prinášať rady a tipy, ktoré pomáhajú zlepšovať znalosti a zručnosti nie len profesionálnych montážnikov, ale aj takzvaných domácich kutilov. Ideme s dobou, neustále vylepšujeme naše poradenstvo a s cieľom byť vám bližšie rozširujeme aj naše komunikačné kanály. Robíme to pre vás, aby sme vám vedeli poradiť vždy, keď to potrebujete.

Suchá výstavba so sadrokartónmi Rigips

Preto sme pre vás pripravili nový pravidelný video seriál. Užitočné informácie v ňom nájdu nie len profesionáli, ale aj široká verejnosť. Videá budeme pravidelne zverejňovať na našom YouTube kanáli, na našej Facebook stránke. Ak nechcete aby vám ušlo nové video, prihláste sa na náš YouTube kanál a staňte sa priateľom našej Facebook stránky. Touto formou by sme radi prispeli k zvyšovaniu kvality suchej výstavby a pomohli vám riešiť časté problémy, s ktorými sa pri práci stretávate nie len formou montážnych postupov, ale i videonávodmi.
 

Rady a tipy #1 - Napojenie sadrokartónových podhľadov

V prvom videu sa pozrieme na napojenie sadrokartónových podhľadov na murovanú omietanú stenu.

 

Rady a tipy #2 - Napojenie sadrokartónového podhľadu k sadrokartónovej priečke

V druhom videu z novej série montážnych postupov sa pozrieme na správny postup napojenia sadrokartónového podhľadu k sadrokartónovej priečke. Napojenie je možné buď s použitím klasickej papierovej pásky, alebo pomocou nášho systému NO-COAT, ktorý ponúka oproti papierovej páske viacero výhod.

 

Rady a tipy #3 - Desatoro montáže sadrokartónových konštrukcií

V najnovšej časti nášho seriálu si predstavíme prehľad najdôležitejších krokov pri montáži sadrokartónových konštrukcií, ktorý sme symbolicky nazvali "Desatoro montážnika". Sú spracované jednoduchou formou video postupov a názorných detailov. Nájdete tu prehľad zásad pre montáž podkonštrukcií, ich opláštenia a tmelenia. Pri dodržaní týchto zásad výrazným spôsobom zvyšujete výslednú kvalitu vašej práce a zabezpečujete konštrukciám potrebnú životnosť a funkčnosť.

Potrebujete poradiť so svojím projektom?Technické poradenstvo

 

Naši technickí specialisti vám radi pomôžu s výberom materiálu, spočítajú jeho potrebné množstvo a orientačné ceny a navyše vás usmernia priamo k najbližšiemu predajcovi. Služba je úplne zdarma.

📞  0800 139 139
✉️  poradenstvo@saint-gobain.com