Montované domy a drevostavby

Montované domy a drevostavby

Drevodomy a stavebné konštrukcie z dreva sa v poslednej dobe tešia veľkej obľube. Umožňujú postaviť ekonomicky výhodnú a modernú drevostavbu s dlhou životnosťou a odolnosťou.

Ekologický prístup vo výstavbe - DREVOSTAVBY

Dnešný moderný človek dnes pri výstavbe očakáva od materiálov a konštrukčných riešení viac ako len pevnosť a únosnosť. Do popredia sa dostávajú hlavne úžitkové vlastnosti a to akustika, krátka doba výstavby, energetická hospodárnosť a trvalá udržateľnosť.

Ekologický prístup sa snažíme uplatniť vo všetkých odvetviach nášho života, výstavbu nevynechajúc. Drevo ako surovina má pre výstavbu drevostavieb z hľadiska mechanických, tepelnotechnických, estetických, úžitkových, technologických vlastností a dopadu na životné prostredie jedinečnú pozíciu.

Montovane domy a drevostavby zo sadrokartonu

Aké majú výhody montované drevostavby

Ideálny variant takého domu je montovaná drevostavba, variabilita riešení pre moderný vzhľad domu, ekologickosť a malá hrúbka konštrukcii drevostavieb. Jedným z elegantných riešení je návrat k princípu ľahkých drevostavieb, ktoré pri využití najmodernejších postupov dokážu splniť i tie najnáročnejšie požiadavky na nízkoenergetické stavby alebo až pasívne stavby, to je váš nový moderný dom.

Prečítajte si viac o našich riešeniach pre drevodomy.