2 min

Rigips prináša novú verziu svojho digitálneho nástroja - Selektor 3.0

Uverejnené dňa 27.07.2022 - aktualizované dňa: 27.07.2022
Selektor thumb

Selektor je náš elektronický nástroj, ktorý vznikol zdigitalizovaním našej technickej brožúry „Atlas suchej výstavby“. Táto brožúra obsahovala certifikované systémové konštrukcie z oblasti suchej výstavby.

V súčasnosti je Selektor využívaný projektantmi, montážnikmi ale aj koncovými zákazníkmi, ktorý si pomocou neho môžu skalkulovať zvolenú konštrukciu a zistiť presné množstvo materiálu potrebného pre ich projekt.

Selektor prešiel redizajnom na svoju už tretiu verziu a prináša so sebou množstvo noviniek, vylepšení a funkcií.

Ako prvé si užívatelia všimnú vynovený dizajn a sprehľadnenie ovládacích prvkov, vďaka ktorým je práca so Selektorom ešte jednoduchšia ako doteraz. V zozname konštrukcií pribudla okrem nových typov konštrukcií aj nová kategória, v ktorej môžete nájsť naše omietky a stierky. Montážnikov pracujúcich s našim nástrojom poteší možnosť pridávania minerálnych izolácií a dokonca aj iných produktov do kalkulácií. Týmto im umožníme vytvárať cenové ponuky na komplexnejšie projekty, ktoré obsahujú aj iné ako naše produkty. Pre registrovaných užívateľov, ktorí si svoje projekty vytvárajú v našom Selektore sme pridali novú funkciu vyhľadávania, pomocou ktorej bude hľadanie uložených projektov hračka.

Okrem spomínaných funkcií a vynovení Selektor 3.0 obsahuje nespočetné množstvo nových hlášok a upozornení, ktoré uľahčujú prácu s týmto nástrojom.

 

Chcete si Selektor vyskúšať, neváhajte a skúste to hneď teraz.