Adresa

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Stará Vajnorská 139 • 831 04 Bratislava

Divízia Rigips
Vlárska 22 • 917 00 Trnava

Selektor
Rimano Liga Majstrov
Školenia

Cieľom našej divízie je poskytovať našim zákazníkom komplexný servis.

V rámci našich komplexných služieb organizujeme celoročne množstvo školení nie len pre odborníkov ale aj pre laickú verejnosť. Voiac informácií nájdete v sekcii Technická Akadémia Rigips (TAR).

Informácie v oblasti suchej výstavby

Ďalším aspektom je vzdelávanie verejnosti o základných informáciách suchej výstavby, o prednostiach a hlavných výhodách samotnej sadry ako aj o výrobkoch z nej. 

V tejto sekcii zvanej poradenstvo nájdete základné informácie, ktoré vám pomôžu pochopiť základné princípy suchej výstavby. Nájdete tu taktiež množstvo pracovných postupov, ktoré vás prevedú krok za krokom pracovnými postupmi, ktoré zvládnete aj sami. Tento zoznam montážnych postupov sa snažíme neustále rozširovať a týmto spôsobom pomáhať zlepšovať kvalitu vnútorného prostredia vášho rodinného domu alebo bytu. 

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Zavretím tohto vyskakovacieho okna súhlasíte s využívaním cookies. Viac informácií nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.