Adresa

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Stará Vajnorská 139 • 831 04 Bratislava

Divízia Rigips
Vlárska 22 • 917 00 Trnava

Selektor
Rimano Liga Majstrov
Školenia

Ako určite viete, neustále sa snažíme prinášať rady a tipy, ktoré pomáhajú zlepšovať znalosti a zručnosti nie len profesionálnych montážnikov, ale aj takzvaných domácich kutilov. Ideme s dobou, neustále vylepšujeme naše poradenstvo a s cieľom byť vám bližšie rozširujeme aj naše komunikačné kanály. Robíme to pre vás, aby sme vám vedeli poradiť vždy, keď to potrebujete.

Preto sme pre vás pripravili nový pravidelný video seriál. Užitočné informácie v ňom nájdu nie len profesionáli, ale aj široká verejnosť. Videá budeme pravidelne zverejňovať na našom YouTube kanáli, na našej Facebook stránke. Ak nechcete aby vám ušlo nové video, prihláste sa na náš YouTube kanál a staňte sa priateľom našej Facebook stránky. Touto formou by sme radi prispeli k zvyšovaniu kvality suchej výstavby a pomohli Vám riešiť časté problémy, s ktorými sa pri práci stretávate.
 

Rady a tipy #1

V prvom videu sa pozrieme na napojenie sadrokartónových podhľadov na murovanú omietanú stenu.

 

Rady a tipy #2

V druhom videu z novej série montážnych postupov sa pozrieme na správny postup napojenia sadrokartónového podhľadu k sadrokartónovej priečke. Napojenie je možné buď s použitím klasickej papierovej pásky, alebo pomocou nášho systému NO-COAT, ktorý ponúka oproti papierovej páske viacero výhod.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Zavretím tohto vyskakovacieho okna súhlasíte s využívaním cookies. Viac informácií nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.