SELEKTOR - kalkulačný program

Selektor - kalkulačný program

SELEKTOR - kalkulačný program

Selektor je praktická pomôcka pre všetkých architektov, projektantov (ProArch), investorov, developerov, montážnikov, ale aj koncových zákazníkov, pomocou ktorej dokážu zistiť presnú špecifikáciu jednotlivých druhov konštrukcií suchej výstavby. 

Kalkulačný program SELEKTOR

Tento digitálny nástroj funguje jednoducho a spoľahlivo na akomkoľvek zariadení s pripojením na internet (PC, tablet, smartphone). Stačí len zadať údaje o rozmeroch alebo technickú požiadavku na danú konštrukciu. Vyhľadávať je možné vo viac ako desiatich kategóriách. Selektor, kalkulačný program následne zobrazí podrobný popis zloženia konštrukcie s možnosťou stiahnutia kompletného technického listu. Okrem samotného vyhľadávania ponúka Selektor aj možnosť výberu kvality povrchu a následnú kalkuláciu spotreby materiálu.

Selektor pre kalkuláciu konštrukcií, s doskami a sadrokartónmi Rigips

Jednou z najvýraznejších funkcií Selektora je možnosť kompletnej cenovej kalkulácie konštrukcií Rigips. Okrem ceny hlavných komponentov konštrukcie ako sú sadrokartónové dosky vám kalkulátor poskytne cenu aj na kompletné príslušenstvo, ktoré pri vašom projekte budete potrebovať.

Selektor ponúka kompletné informácie o viacerých typoch konštrukcií:

  • predsadené a šachtové steny,
  • priečky,
  • bezpečnostné konštrukcie,
  • podhľady,
  • podkrovie,
  • suché podlahy,
  • drevostavby,
  • akustické podhľady a predsadené steny.

Všetky konštrukcie je v Rigips Selector možné dizajnovať s ohľadom na požadované vlastnosti, riešenie a parametre ako napríklad odolnosť proti nárazom, pevnosť, vlhkosť prostredia, protipožiarna odolnosť a ďalšie.

Selektor - účinný nástroj na kalkuláciu stavebných konštrukcií

Jednou z najužitočnejších funkcií Selektora je kalkulácia vybraných konštrukcií. Jednoduchým stlačením tlačítka viete zistiť orientačnú cenu zvolenej konštrukcie. Kalkulácia obsahuje nie len základný materiál ako napríklad sadrokartónové dosky, ale aj potrebné príslušenstvo vo forme tmelov, profilov a skrutiek.

Selektor kalkulácia konštrukcie

Ak potrebujete zistiť samostatné ceny produktov Rigips, stiahnite si náš aktuálny cenník produktov.

 

Rigips Selektor 3.0

Selektor prešiel redizajnom na svoju už tretiu verziu a prináša so sebou množstvo noviniek, vylepšení a funkcií.

Dizajn, prehľadnosť a nové produkty v kalkulatóre Rigips

Ako prvé si užívatelia všimnú vynovený dizajn a sprehľadnenie ovládacích prvkov, vďaka ktorým je práca so Selektorom ešte jednoduchšia ako doteraz.

V zozname konštrukcií pribudla okrem nových typov konštrukcií aj nová kategória, v ktorej môžete nájsť naše omietky a stierky.

Cena spotreby za m2 a celková cena projektu

Montážnikov pracujúcich s našim nástrojom poteší možnosť pridávania minerálnych izolácií a dokonca aj iných produktov do kalkulácií. Týmto umožňujeme v Rigips kalkulačke vytvárať cenové ponuky na komplexnejšie projekty, ktoré obsahujú aj iné ako naše produkty.
Pre registrovaných užívateľov, ktorí si svoje projekty vytvárajú v našom Selektore sme pridali novú funkciu vyhľadávania, pomocou ktorej bude hľadanie uložených projektov hračka.

Okrem spomínaných funkcií a vynovení Selektor 3.0 obsahuje nespočetné množstvo nových hlášok a upozornení, ktoré uľahčujú prácu s týmto nástrojom.

Viac informácií o Rigips Selectore vám radi poskytneme telefonicky na čísle 0903 253 659 alebo emailom na mario.juscik@saint-gobain.com alebo technickyservis@rigips.sk.

 

Kalkulačný program Selektor je prevádzkovaný treťou stranou – spoločnosťou BIM Project s.r.o., IČO: 016 98 672, so sídlom Hošťálkova 740/48, Praha, PSČ: 267 18, zapísaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Prahe pod sp. zn. C 209544.

Image
Selektor - kalkulačný program

Selektor

Vyskúšajte náš digitálny kalkulátor konštrukcií