SELEKTOR - kalkulačný program

Selektor - kalkulačný program

SELEKTOR - kalkulačný program

Selektor je praktická pomôcka pre všetkých architektov, projektantov (ProArch), investorov, developerov, montážnikov, ale aj koncových zákazníkov, pomocou ktorej dokážu zistiť presnú špecifikáciu jednotlivých druhov konštrukcií suchej výstavby. 

Kalkulačný program SELEKTOR

Tento digitálny nástroj funguje jednoducho a spoľahlivo na akomkoľvek zariadení s pripojením na internet (PC, tablet, smartphone). Stačí len zadať údaje o rozmeroch alebo technickú požiadavku na danú konštrukciu. Vyhľadávať je možné vo viac ako desiatich kategóriách. Selektor následne zobrazí podrobný popis zloženia konštrukcie s možnosťou stiahnutia kompletného technického listu. Okrem samotného vyhľadávania ponúka Selektor aj možnosť výberu kvality povrchu.

Selektor pre kalkuláciu konštrukcií s doskami a sadrokartónmi Rigips

Jednou z najvýraznejších funkcií Selektora je možnosť kompletnej cenovej kalkulácie konštrukcií Rigips. Okrem ceny hlavných komponentov konštrukcie ako sú sadrokartónové dosky vám kalkulátor poskytne cenu aj na kompletné príslušenstvo, ktoré pri vašom projekte budete potrebovať.

Selektor ponúka kompletné informácie o viacerých typoch konštrukcií:

  • predsadené a šachtové steny,
  • priečky,
  • bezpečnostné konštrukcie,
  • podhľady,
  • podkrovie,
  • suché podlahy,
  • drevostavby,
  • akustické podhľady a predsadené steny.

Všetky konštrukcie je možné dizajnovať s ohľadom na požadované vlastnosti a parametre ako napríklad odolnosť proti nárazom, pevnosť, vlhkosť prostredia, protipožiarna odolnosť a ďalšie.

 

Selektor 3.0

Selektor prešiel redizajnom na svoju už tretiu verziu a prináša so sebou množstvo noviniek, vylepšení a funkcií.

Ako prvé si užívatelia všimnú vynovený dizajn a sprehľadnenie ovládacích prvkov, vďaka ktorým je práca so Selektorom ešte jednoduchšia ako doteraz. V zozname konštrukcií pribudla okrem nových typov konštrukcií aj nová kategória, v ktorej môžete nájsť naše omietky a stierky. Montážnikov pracujúcich s našim nástrojom poteší možnosť pridávania minerálnych izolácií a dokonca aj iných produktov do kalkulácií. Týmto im umožníme vytvárať cenové ponuky na komplexnejšie projekty, ktoré obsahujú aj iné ako naše produkty. Pre registrovaných užívateľov, ktorí si svoje projekty vytvárajú v našom Selektore sme pridali novú funkciu vyhľadávania, pomocou ktorej bude hľadanie uložených projektov hračka.

Okrem spomínaných funkcií a vynovení Selektor 3.0 obsahuje nespočetné množstvo nových hlášok a upozornení, ktoré uľahčujú prácu s týmto nástrojom.

Viac informácií o tomto online nástroji vám radi poskytneme telefonicky na čísle 0903 253 659 alebo emailom na mario.juscik@saint-gobain.com alebo technickyservis@rigips.sk.

 

Selektor - kalkulačný program

Selektor

Vyskúšajte náš digitálny kalkulátor konštrukcií