Adresa

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Stará Vajnorská 139 • 831 04 Bratislava

Divízia Rigips
Vlárska 22 • 917 00 Trnava

Selektor
Rimano Liga Majstrov
Školenia

Školenia opäť v plnom prúde

Skolenie

Jednou z našich priorít, na ktorú sme patrične hrdí, je naša Technická akadémia a jej neustále vzdelávanie nie len odbornej ale aj laickej verejnosti. V týchto ťažkých časoch postihnutých súčasnou pandemickou situáciou sme však boli nútení limitovať funkčnosť našej akadémie a obmedziť naše školenia na minimum.

Situácia sa však začína meniť a opatrenia sa v blízkej dobe budú uvoľňovať. Aj práve preto sme prichystali nové termíny školení, ktoré nájdete na našej stránke Školenia. Okrem základného prehľadu školení tam nájdete prihlasovací formulár na jednotlivé školenia.

 

Uvažujete o niektorom z našich školení, ale nie ste ešte presvedčení? Veríme, že vás osloví naša limitovaná ponuka: Pre všetkých, ktorí vyplnia prihlasovací formulár do 31.3.2022 poskytneme školenie bez akéhokoľvek poplatku*.

Neváhajte preto a prihláste sa na naše školenia a získajte neoceniteľné vedomosti od lídra na trhu v oblasti suchej výstavby.

Prihlásiť sa na školenie

*akcia platí na jednodňové školenia (okrem školení na omietky), školenia budú s občerstvením, bez obedov.