1 minute min

Školenia opäť v plnom prúde

Skolenie v TAR

Školenia Technickej akadémie v roku 2022

Jednou z našich priorít, na ktorú sme patrične hrdí, je naša Technická akadémia a jej neustále vzdelávanie nie len odbornej ale aj lajckej verejnosti. V týchto ťažkých časoch postihnutých súčasnou pandemickou situáciou sme však boli nútení limitovať funkčnosť našej akadémie a obmedziť naše školenia na minimum.

Situácia sa však začína meniť a opatrenia sa v blízkej dobe budú uvoľňovať. Aj práve preto sme prichystali nové termíny školení, ktoré nájdete na našej stránke Školenia. Okrem základného prehľadu školení tam nájdete prihlasovací formulár na jednotlivé školenia v roku 2022.

Školenie technickej akadémie je zdarma

Uvažujete o niektorom z našich školení, ale nie ste ešte presvedčení? Veríme, že vás osloví naša limitovaná ponuka: Pre všetkých, ktorí vyplnia prihlasovací formulár do 31.3.2022 poskytneme školenie bez akéhokoľvek poplatku*.

Neváhajte preto a prihláste sa na naše školenia a získajte neoceniteľné vedomosti od lídra na trhu v oblasti suchej výstavby.

*akcia platí na jednodňové školenia (okrem školení na omietky), školenia budú s občerstvením, bez obedov.