2 minutes min

Školenia Rigips v plnom prúde

Airless skolenie aplikacia omietok a stierok na steny

Profesionáli vďaka Akadémii Rigips

Vzdelávanie montážnikov, architektov, projektantov, odbornej verejnosti, ale aj tej laickej je jednou z priorít, na ktorej bola postavená naša Technická akadémia Rigips. V tomto smere sa pre nás v roku 2023 nič nemení a aj pre tento rok sme si pre vás prichystali kalendár školení, na ktoré sa môžete zaregistrovať a dozvedieť sa či už základy alebo pokročilé montážne zásady z oblasti suchej výstavby. Školenia sú tiež ideálne pre tých z vás, ktorí si chcú rozšíriť svoje existujúce zručnosti a poskytovať svojim zákazníkom služby na vyše.

Typy školení vo februári 2023

Za pomoci viacerých našich partnerov ako napríklad AkzoNobel (farby Dulux, Hammerite, ...), E-CORECO (striekacie zariadenia Wagner), Jeger (interiérové dizajnové farby), Tesa (lepiace pásky), Obleč sa do roboty (pracovné oblečenie) a sesterskej značky Weber sme zorganizovali školenia zamerané na teoretickú a praktickú časť aplikácie interiérových a exteriérových omietok a farieb.

Účastníci školenia si mohli vyskúšať aplikáciu stierok viacerými spôsobmi (valčekom, ručne, airless), aplikáciu výstužného rúna Vertex, aplikáciu maloviek na sadrové omietky Rigips či viaceré možnosti dizajnových úprav povrchov. Tento typ spojených školení ukázal ako blízko k sebe majú profesie maliara a "omietkára/stierkára". Sme radi, že profesionáli hľadajú možnosti ako rozširovať svoje schopnosti a nadanie a poskytovať svojim budúcim zákazníkom viacero služieb v jednom balíku.

Školenia Rigips

Pozrite si kalendár našich školení.

Galéria
Skolenie omietky 1
Skolenie omietky 2
Skolenie omietky 3
Skolenie omietky 4
Skolenie omietky 5
Skolenie omietky 6