1 minute min

Záznam z Montážnych konferencií je tu!

MK2023 zaznam

Neboli ste na Montážnych konferenciách Rigips? Nevadí, pripravili sme pre vás záznam toho najdôležitejšieho.

Montážne konferencie Rigips sú určené pre stavebných odborníkov, ktorí sa zaoberajú montážou suchých stavebných systémov a majú za cieľ poskytnúť účastníkom ucelený prehľad o najnovších trendoch, technológiách a postupoch v oblasti montáže suchých stavebných systémov.

Na týchto konferenciách sa prezentujú nové produkty a riešenia značky Rigips a vysvetľujú sa ich vlastnosti a výhody v porovnaní s tradičnými riešeniami. Okrem toho sa na nich dozviete aj o inovatívnych riešeniach v oblasti montáže, riešeniach problémov a najlepších postupoch, ktoré umožňujú zefektívniť prácu a dosiahnuť kvalitnejší výsledok.

Montážne konferencie Rigips sú tiež príležitosťou na vzájomnú výmenu skúseností a názorov medzi odborníkmi v tejto oblasti.

Montážne konferencie sa tento rok konali v Trnave, Žiline, Košiciach a vo Zvolene. Bližšie informácie nájdete na stránke www.rigips.sk/montazne-konferencie-2023.

Pre tých z vás, ktorí ste nemali to štastie sa zúčastniť Montážnych konferencií osobne sme pripravili záznam z prezentácií. Záznam si môžete pozrieť na našom YouTube kanáli Rigips Slovensko.