Adresa

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Stará Vajnorská 139 • 831 04 Bratislava

Divízia Rigips
Vlárska 22 • 917 00 Trnava

Selektor
Rimano Liga Majstrov
Školenia

Bytový dom Starohájska

Trnava, Slovenská republika

Moderný Polyfunkčný bytový dom navrhnutý do územia s jedinečnou polohou vzhľadom na centrum mesta, zdravotné, obchodné a športové subcentrá.

Bytový dom v centre Trnavy

Objekt sa nachádza iba 200 m východne od mestskej pamiatkovej rezervácie s bezbariérovou dostupnosťou po lávke pre peších priamo do historického jadra a zároveň centra mesta. Veľkou výhodou tohto objektu je výborné dopravné napojenie na všetky smery - Bratislava, Piešťany, Senica.

Sadrokartónové priečky, podlahy a stropy

Spoločnosť Rigips sa podieľala na uskutočnení tohto polyfunkčného domu.

Rigips ponúka sadrokartónové riešenia, ktoré vďaka spoľahlivosti tohto materiálu umožňujú skvalitnenie bývania a umožňuje mu nadobudnúť výsoký štandard. Ponúka stavebné materiály určené pre oblasť suchej výstavby, ktorá je nie len rýchla a efektívna, spĺňa najnáročnejšie požiadavky na kvalitu povrchu ale prináša aj ďalšie riešenia či už ide o:

Všetky sadrokartónové riešenia spoločnosti Rigips, vďaka príslušnosti k nadnárodnému koncernu Saint-Gobain, využívajú know – how z celého sveta a na Slovenský trh prinášajú sadrokartónové systémy špičkovej kvality, pre kvalitné bývanie nás všetkých

Informácie o referencii

Klient

HRT s.r.o.

Investor

HRT s.r.o.

Architekt

Ing. arch. Rastislav Bocán

Segmenty