Prestige Park

Referencia
Architekt
TA projekt s.r.o., Ing. Jozef Masaryk
Projektový manažér
Juraj Jurkovič
Klient
PRESTIGE PARK s.r.o.
Lokalita

. Trnava Slovensko

Komplex nájomných bytov, ktorý spája všetky významné prvky potrebné k spokojnému bývaniu: bezpečie, priateľskú atmosféru, jedinečné služby, aktivity pre nájomníkov, dostupnosť centra mesta a najmä ekonomickú úspornosť.

Zariadené nájomné byty

K dispozícii je tu celkovo 82 bytov, rozdelených do dvoch domov.

V ponuke sú garsónky, jedno a dvojizbové byty, ktoré sú kompletne vybavené nábytkom. Nájomníkom je tiež k dispozícii samoobslužná práčovňa s pračkami a sušičkami, takže odpadajú prakticky všetky vstupné investície do zariadenia a vybavenia domácnosti.

Sadrokartónové riešenia pre priečky, stropy, podlahy

Spoločnosť Rigips sa podieľala na uskutočnení tohto rezidenčného projektu nájomných bytov.

Rigips ponúka sadrokartónové riešenia, ktoré vďaka spoľahlivosti tohto materiálu dávajú priestor pre skvalitnenie bývania a umožňuje mu nadobudnúť vysoký štandard.

Suchá výstavba, kde hlavným materiálom sú sadrokartónové dosky, má v porovnaní s klasickými formami výstavby viacero výhod:

Rigips prichádza so znížených stropov a mnohé ďalšie.

Všetky sadrokartónové riešenia spoločnosti Rigips, vďaka príslušnosti k nadnárodnému koncernu Saint-Gobain, využívajú know – how z celého sveta a na Slovenský trh prinášajú sadrokartónové systémy špičkovej kvality, pre kvalitné bývanie nás všetkých.