Adresa

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Stará Vajnorská 139 • 831 04 Bratislava

Divízia Rigips
Vlárska 22 • 917 00 Trnava

Selektor
Rimano Liga Majstrov
Školenia

Prestige Park

Trnava, Slovenská republika

Komplex nájomných bytov, ktorý spája všetky významné prvky potrebné k spokojnému bývaniu: bezpečie, priateľskú atmosféru, jedinečné služby, aktivity pre nájomníkov, dostupnosť centra mesta a najmä ekonomickú úspornosť.

Zariadené nájomné byty

K dispozícii je tu celkovo 82 bytov, rozdelených do dvoch domov.

V ponuke sú garsónky, jedno a dvojizbové byty, ktoré sú kompletne vybavené nábytkom. Nájomníkom je tiež k dispozícii samoobslužná práčovňa s pračkami a sušičkami, takže odpadajú prakticky všetky vstupné investície do zariadenia a vybavenia domácnosti.

Sadrokartónové riešenia pre priečky, stropy, podlahy

Spoločnosť Rigips sa podieľala na uskutočnení tohto rezidenčného projektu nájomných bytov.

Rigips ponúka sadrokartónové riešenia, ktoré vďaka spoľahlivosti tohto materiálu dávajú priestor pre skvalitnenie bývania a umožňuje mu nadobudnúť vysoký štandard.

Suchá výstavba, kde hlavným materiálom sú sadrokartónové dosky, má v porovnaní s klasickými formami výstavby viacero výhod:

Rigips prichádza so systémovými uceleným riešeniami. Sadrokartón ako materiál je vhodný pre zobytnenie podkrovia, výstavbu predsadených stien, znížených stropov a mnohé ďalšie.

Všetky sadrokartónové riešenia spoločnosti Rigips, vďaka príslušnosti k nadnárodnému koncernu Saint-Gobain, využívajú know – how z celého sveta a na Slovenský trh prinášajú sadrokartónové systémy špičkovej kvality, pre kvalitné bývanie nás všetkých.

Informácie o referencii

Investor

PRESTIGE PARK s.r.o.

Contractors

PROFIMODUL s.r.o.

Architekt

TA projekt s.r.o., Ing. Jozef Masaryk

Segmenty