Referencia

Rezidencia pri Hradbách

Architekt
Ing. arch. Peter Ondoga
Klient
TAHUA s.r.o.
Lokalita

. Trnava Slovensko

Tento rezidenčný projekt ponúka jedinečné bývanie, ktorého príjemné prostredie zabezpečujú výhľady priamo na oblúkové výklenky novo rekonštruovaných hradieb Trnavy a vnútorný parčík prístupný len pre obyvateľov rezidencie, čo zaručuje bezpečie a súkromie.

Bývanie v Rezidenci pri Hradbách

Dvojpodlažná tehlová budova disponuje spolu 23 jedno-, dvoj- a trojizbovými bytmi. Všetky nasledujúce byty majú v základnom štandardnom vybavení technológiu inteligentného bývania SMARTHOUSEbyELISPLUS, a to konkrétne modul zónovej regulácie kúrenia a modul osvetlenia.

Rezidencia má vybudované podzemné garáže. Ku každému bytu prislúcha pivnica v suteréne rezidencie. Všetky byty ponúkame v základnom štandarde, tzn. interiérové dvere, zárubne, podlahy, dlažby, obklady a sanita.

Sadrokartónové steny a priečky

V tejto referencii boli použité sadrokartóny Rigips. Prinášajú riešenie pre podlahy, stropy, rekonštrukciu, či výstavbu deliacich stien a priečok. Vďaka pokrokovým technológiám ako je Technológia Activ'Air® v sadrokartónových konštrukciách dokonca zlepšujú kvalitu vnútorného ovzdušia.