Adresa

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Stará Vajnorská 139 • 831 04 Bratislava

Divízia Rigips
Vlárska 22 • 917 00 Trnava

Selektor
Rimano Liga Majstrov
Školenia

Rezidencia pri Hradbách

Trnava, Slovenská republika

Tento rezidenčný projekt ponúka jedinečné bývanie, ktorého príjemné prostredie zabezpečujú výhľady priamo na oblúkové výklenky novo rekonštruovaných hradieb Trnavy a vnútorný parčík prístupný len pre obyvateľov rezidencie, čo zaručuje bezpečie a súkromie.

Bývanie v Rezidenci pri Hradbách

Dvojpodlažná tehlová budova disponuje spolu 23 jedno-, dvoj- a trojizbovými bytmi. Všetky nasledujúce byty majú v základnom štandardnom vybavení technológiu inteligentného bývania SMARTHOUSEbyELISPLUS, a to konkrétne modul zónovej regulácie kúrenia a modul osvetlenia.

Rezidencia má vybudované podzemné garáže. Ku každému bytu prislúcha pivnica v suteréne rezidencie. Všetky byty ponúkame v základnom štandarde, tzn. interiérové dvere, zárubne, podlahy, dlažby, obklady a sanita.

Sadrokartónové steny a priečky

V tejto referencii boli použité sadrokartóny Rigips. Prinášajú riešenie pre podlahy, stropy, rekonštrukciu, či výstavbu deliacich stien a priečok. Vďaka pokrokovým technológiám ako je Technológia Activ'Air® v sadrokartónových konštrukciách dokonca zlepšujú kvalitu vnútorného ovzdušia. 

Informácie o referencii

Investor

TAHUA s.r.o.

Architekt

Ing. arch. Peter Ondoga

Segmenty