Klinika detskej hematológie a onkológie

Referencia
Lokalita

Limbová 1 Bratislava 831 01 Slovensko

Rekonštrukcie v zdravotníckych zariadeniach

Stavebné dosky Rigips pre suchu výstavbu sú vhodné na deliace priečky s akustickou izoláciou, kde redukujú nadmerný hluk a vytvárajú priestor pre nerušené zotavenie pacienta. Otázka hygieny je v nemocniciach a zdravotníckych zariadeniach vždy dôležitá. Umývateľnosť povrchov a odolnosť voči vlhkosti, spolu s reguláciou vlhkosti vnútorného prostredia budovy sú vďaka obsahu sadry vo výrobkoch Rigips pokryté. Použité sadrokartónové a sadrovláknité dosky vytvárajú zdravotne nezávadné priestory a z hľadiska emisií VOC spĺňajú triedu A+. 

Jednotka intenzívnej starostlivosti

V priestoroch jednotiek intenzívnej starostlivosti je akustická izolácia stále kľúčová. Na vytvorenie vhodných priestorov, so zrozumiteľnou komunikáciou, pri dodržaní hygienických noriem ako i tepelnej regulácie sú vhodné dosky, ako napríklad Modrá akustická impregnovaná doska Activ'Air, pre vytvorenie stropných podhľadov odporúčame napríklad hygienické kazety Gyprex.

Zdravé a liečivé vnútorné prostredie vďaka Rigips

Dosky Rigips sú stavebné dosky určené pre vnútornú suchú výstavbu. Umožňujú vytvoriť rôzne riešenia ako napríklad krytie röntgenového žiarenia, dosky pre vytvorenie zdravého, liečivého vnútorné prostredia s technológiou Activ'Air, hygienicky nezávadné kúpelne a toalety, šachtové steny s doskami Glasroc X . Vďaka týmto jedinečnými vlastnostiam sú voľbou číslo jedna práve pre nemocničné prostredie.