Adresa

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Stará Vajnorská 139 • 831 04 Bratislava

Divízia Rigips
Vlárska 22 • 917 00 Trnava

Selektor
Rimano Liga Majstrov
Školenia

Proxenta Residence

Bratislava, Slovenská republika

Brána do Starého Mesta

Už v minulosti bolo Račianske mýto bránou do mesta. Dnes je súčasťou Starého Mesta a stredom súčasnej Bratislavy. Ideálna poloha vášho nového bývania v centre vám zabezpečí pohodlný prístup do práce a nekonečné možnosti zábavy mimo nej. Vďaka rýchlemu napojeniu na všetky významné dopravné tepny vám zároveň umožní rýchly únik, ak občas zatúžite po tichu a samote v prírode.  Kus prírody však budete mať aj priamo pod oknami – rozľahlý park Račianske mýto je od projektu vzdialený iba pár metrov.

Interiér inšpirovaný energiou mesta

Základom pekného interiéru sú kvalitné materiály: hliníkové okná s prerušeným tepelným mostom, drevené parkety, značková sanita... K tomu pridajte atraktívny nábytok a doplnky a vytvorte originálne dielo, ktoré bude odrážať váš osobitý štýl. PROXENTA Residence ponúka 64 dvojizbových bytov a apartmánov rôznych veľkostí a dispozícií. Rezidenčná časť objektu je situovaná od piateho podlažia vyššie, čo minimalizuje vonkajšie vplyvy, kým veľké okná zabezpečia dostatok denného svetla. Umiestnenie obytných priestorov na horných podlažiach budovy obyvateľom okrem vynikajúceho presvetlenia prinesie aj očarujúce výhľady ponad strechy Starého Mesta, napríklad aj na Bratislavský hrad či zelenú Kolibu. 

Môžete sa tešiť na pohodlné parkovanie v štýle západného veľkomesta. S autom jednoducho vojdete do parkovacej kóje, vystúpite z auta a odídete.  Auto je potom automaticky zaparkované do parkovacieho boxu v podzemí. Pri odchode si auto jednoducho privoláte kartou a v smere jazdy opustíte parkovaciu kóju. Plne automatizovaný parkovací systém premení parkovanie na komfortný zážitok, ktorý bude vďaka priehľadným stenám kójí prístupný aj náhodným divákom z ulice. 

Segmenty

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Zavretím tohto vyskakovacieho okna súhlasíte s využívaním cookies. Viac informácií nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.