Adresa

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Stará Vajnorská 139 • 831 04 Bratislava

Divízia Rigips
Vlárska 22 • 917 00 Trnava

Selektor
Rimano Liga Majstrov
Školenia

Pikto Drevodomy Montované domy a drevostavby

Drevodomy a stavebné konštrukcie z dreva sa v poslednej dobe tešia veľkej obľube. Umožňujú postaviť ekonomicky výhodnú a modernú drevostavbu s dlhou životnosťou a odolnosťou.

Montovaný drevodom

Dnešný moderný človek dnes pri výstavbe očakáva od materiálov a konštrukčných riešení viac ako len pevnosť a únosnosť. Do popredia sa dostávajú hlavne úžitkové vlastnosti a to energetická hospodárnosť, akustika, krátka doba výstavby.

Ideálny variant je montovaná drevostavba, variabilita riešeni pre moderný vzhľad domu, ekologickosť a malá hrúbka konštrukcii drevostavieb. Jedným z elegantných riešení je návrat k princípu ľahkých drevostavieb, ktoré pri využití najmodernejších postupov dokážu splniť i tie najnáročnejšie požiadavky na nízkoenergetické stavby alebo až pasívne stavby, to je váš nový moderný dom.

Viac o našich riešeniach pre drevostavby sa môžete dočítať tu.


Odporúčané systémy pre tento segment

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Zavretím tohto vyskakovacieho okna súhlasíte s využívaním cookies. Viac informácií nájdete na stránke Ochrana osobných údajov.